Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 0 555 140 68 68

FAY YASASI SON AŞAMAYA GELDİ .İŞTE O İLLER !

Anasayfa Haber ve Duyurular FAY YASASI SON AŞAMAYA GELDİ .İŞTE O İLLER !
Sevdiklerinizle Paylaşın

FAY YASASI SON AŞAMAYA GELDİ .İŞTE O İLLER !

Türkiye DEPREM , fay hattı üzerinde yer alan bir ülke. Son zamanlarda deprem felaketleri yaşayan Türkiye'de yapıların eski ve dayanıksız olması nedeniyle Fay kanun maddesi üzerinde çalışma yapılıyordu.

Deprem felaketine karşı özellikle 18 ili kapsayan fay hattı geçişindeki yapılaşmalarda hassasiyet gerekiyor. TBMM'de Fay Yasası da bu hassasiyeti oluştaracak. Deprem Yasası kapsamına giren 18 ildeki kentsel dönüşüm hızlanacak. Fay hatları üzerinde yer alan 18 ilde yapılaşma engellenerek var olan konutların ve yapıların ise kentsel dönüşüm projeleri ile güvenli alanlara taşınmasını sağlanacak. 

Fay hatları üzerinde yer alan taşınmazlar fay yasası çıktığı anda kentsel dönüşüm ile yıkılacak, bu bölgede evi olan vatandaşlar ise devletin belirlediği güvenli alanlarda yapılacak olan yeni ve güvenilir konutlarına taşınacak. Daha güvenli , ve insanımızı korumak için yapılacak bu çalışma,herkes tarafından takdirle karşılandı.

FAY YASASINDAKİ 18 İL 

Fay Yasası kapsamındaki 18 il şunlar:

Aksaray,Bolu,Sakarya,Yalova,Bursa,Balıkesir,Manisa,İzmir,Aydın,Denizli,Erzurum,Kahramanmaraş,Hatay,Hakkari,Muğla,Eskişehir,Kütahya,Bingöl.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

Emlaktaciri bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 555 140 68 68

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.