Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 0 555 140 68 68

Hizmet Sözleşmesi

Anasayfa Hizmet Sözleşmesi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hizmet Sözleşmesi

Madde 1 - Taraflar

1-) emlaktaciri.com , emlaktaciri.com.tr, emlaktaciri.net hizmet szöleşmesi

2-) emlaktaciri.com üyesi yada emlaktaciri.com ziyaretçisi bu sözleşmede "müşteri" olarak anılacaktır.

Madde 2 - Sözleşmenin Kabulu

İş Bu sözleşme, emlaktaciri.com ürünlerinin satın alma işlemi sırasında "Hizmet sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum" kutucuğunun işaretlenmesi ile kabul edilmiş sayılır.

Madde 3 - Tanımlamalar

Bu sözleşmede kullanılacak terimler aşağıda tanımlanmıştır.

Emlak Yazılım Hizmeti, Emlak Sitesi Hizmeti : emlaktaciri.com üzerinden alınan ve ilan ekleyerek tanıtım yapmanızı sağlayan platform olarak kullanılacaktır.

Tema Hizmeti : emlaktaciri.com kullanıcılarının, kontrol panellerinden farklı tasarımları inceleyerek ücretli yada ücretsiz tasarımlardan seçerek kullanmasını sağlayan platformdur.

Ek Hizmetler : emlaktaciri.com kullanıcılarının emlak sitelerini zengişleştirmek amacıyla sunulan ek hizmetleri inceleyerek ücretli yada ücretsiz kullandıkları bölümdür.

Madde - 4 - Hizmet İçeriği

a - emlaktaciri.com sunduğu emlak sitesi paketleri ile müşterinin internet üzerinden ilan ekleyerek tanıtım yapmalarını sağlayacaktır.

b - Sunulan emlak sitesi paketleri daha önce emlaktaciri.com websitesinde ilan edilecek özelliklere ve ayrıcalıklara sahip olacak ve müşteri satın almak istediği paketi seçerek kullanmaya başlayabilecektir.

c- Sunulan emlak sitesi hizmeti ile müşteri internet üzerinden emlak ilanı yayınlayabilecek konumda olacaktır.

d- emlaktaciri emlak sitesi hizmetlerinde ilan ekleyebilme sınırları sabittir ve arttırabilmesi için üst paketlere veya kullanımda olan sınırsız paketler var ise sınırsız paketin satın alınması gerekmektedir.

e - Emlak sitesinin hizmetlerinin tamamında web barındırma(Web Hosting) dahil olup, bu hosting hizmetlerinde kullanılabilecek trafik(bandwith) için herhangi bir limit uygulamayacaktır.

f - Emlak sitesi hizmetlerinin belirli web alanı (dosya saklama alanı) kotaları mevcuttur. Bu kotalar daha sonra emlaktaciri.com üzerinden ilan edilecektir. Ancak emlaktaciri.com dilediği zaman haber vermeksizin bu özellikleri arttırma veya düşürme hakkına sahip olacaktır.

g - Emlak sitesi hizmeti birlikte tema alanlarında sunuculacak ücretsiz temalar herhangi bir ödeme gerektirmeksizin kullanılabilecek olup, aynı temanın farklı müşteriler tarafından kullanılması da mümkün olacağı için müşteri temalar üzerinde hak iddia edemeyecektir. Müşteri dilerse kendine özgün yeni bir tasarım hizmeti talep edilebilir istediği özgün ve özel temanın hazırlanabilmesi için ek ücret talep edilecektir.

Madde 5 - Hizmet Esasları ve Kullanım Koşulları ;

a - emlaktaciri.com.tr sunduğu hizmetlerin tamamı için bir bedel talep etme hakkına sahiptir.

b - emlaktaciri.com.tr 14 gün boyunca sunduğu demo kullanım ekranları hizmeti için süre bitiminin sonunda, müşteri ücretli sürüme geçmek istemediği taktirde, herhangi bir bedel talep etmeyecektir.

c - emlaktaciri, sunduğu emlak sitesi hizmeti üzerinden yayınlanan içerik ve ilanlardan sorumlu olmayacaktır. Müşteri yayınladığı ilan ve içeriklerin Türkiye Cumhuriyet yasalarına uygunluğu kendi takip edecek ve buna göre işlem yapacaktır.

d- emlaktacir hiç bir şekilde müşterinin satışını yaptığı/kiraladığı emlaklardan yada sorunlarıyla ilgili sorumlu olmayacaktır, bu işlemlerin tamamı müşterinin sorumluluğunda olacaktır.

e - emlaktaciri.com müşterinin satın aldığı emlak sitesi paketinin gereksinimlerini, müşterinin satın alma süresi boyunca sağlamakla yükümlüdür.

f – emlaktaciri ,müşterinin web sitesinin en az %99.5 erişebilir olmasını sağlamak için elinden geleni yapacaktır. %99.5 altındaki bir erişebilirlik nedeniyle müşterinin karşılaşabileceği akla gelebilecek herhangi bir sorunda emlaktaciri sorumlu olmayacaktır. Ancak %99.5 altındaki erişebilirlik sorunlarında kullanılamayan süreler müşterinin hesabına 3 katıyla tanımlanacaktır.

Madde 6 - Müşterinin Yükümlülükleri;

Müşteri satın aldığı yada test ettiği emlak sitesi hizmeti için

a - İlanlarını ve içeriklerinin tamamını kendi ekleyecektir.

b - Sanal pos kullanabilmek için ilgili kurumlarla anlaşmalarını kendisi yapacaktır.

c - Satışını yaptığı/kiraladığı emlaklardan dolayı meydana gelebilecek her türlü ek işlemi kendisi üstlenecektir.

d - Kullanıcı bilgilerini 3. şahışlarla paylaşmayacak, ancak paylaşması durumunda verileriyle alakalı sunulan tüm güvenliğin devredışı kalacağını kabul etmiş olacaktır. Bu nedenle meydana gelebilecek herhangi bir veri kaybı yada arıza sebebiyle emlaktaciri'yi sorumlu tutmayacaktır.

e - Veritabanı temizleme işleminde "Sil" seçeneği ile işlem yaptığında tüm verilerin kalıcı olarak silineceğine dair uyarı almasına rağmen bu işleme devam etmesi durumunda silinen veriler için herhangi bir hak iddia etmeyecektir.

f - Destek taleplerinde sorunu tanımlarken "kendiliğinden oldu", "ben bir şey yapmadım", "kendi kendine meydana geldi" gibi fiziken mümkün olmayan ifadeler kullanmayacak, sorundan hemen önce yapılan son işlemi detaylı ve açık bir şekilde belirtecektir.

g- Satın alınan emlak sitesi hizmetlerinin paket detaylarında bulunan yıllık ödeme tutarları, MÜŞTERİ’nin ödemesini hiç ya da vadesinde yapmaması ya da yapılan ödemede sorun yaşanması/çalıntı kredi kartı ile ödeme yapılmış olması v.b. durumlarda emlaktaciri.com, diğer hukuki hakları saklı olmak kaydıyla, alınan hizmeti herhangi bir bildirim olmaksızın derhal iptal edilebilecek ve/veya durdurabilecek ve/veya sınırlandırabilecektir. MÜŞTERİ bu hususu kabul eder.

Madde 7 - Destek Koşulları ;

Sözleşme süreci boyunca emlaktaciri.com müşteriye ,

a - Yaşadığı sorunlarla ilgili destek vermek ve bu sorunları çözmesi konusunda yol göstermek zorundadır.

b - Sorunlar sistemsel nitelik taşıdığı yada web sitesi erişimine engel olduğu durumlarda, emlaktaciri.com i dosyalara müdahele için yazı destek sistemi üzerinden özel izin almak kaydıyla dosya ve verilerde değişiklik yapabilir. Ancak yapılan bu değişiklik neticesinde meydana gelebilecek aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

c - Sunulan hizmetin çeşidine göre destek sistemine yönlendirebilir, yazılı onay talep edebilir.

d - Mümkün olduğu düşündüğü her konuda yeni eklentiler için destek verebilir ancak istenilen eklentinin hazırlanması için gerekli olan çalışma gününe bağlı olarak ek ücret isteyebilir.

e - Özel yazılım desteği bulunmayan emlak sitesi hizmetlerinde tema ve diğer alanlarda değişiklik için destek hizmeti sunulmamaktadır. Bu gibi durumlarda özel yazılım desteği özelliğinin bulunduğu paketlere geçiş yapılması istenecektir.

d - Telefon üzerinden destek seçeneği olan paketler için yazılı onay yada detaylı bilgi gerektirmeyen konutlar için telefon üzerinden destek ve anlatımlar yapmakla mükelleftir. Ancak sorunun yada alınan hatanın detaylı gösterilmesi veya yazılı onaya ihtiyaç duyulacak bir işlemin söz konusu olması durumunda mutlaka destek talebi sistemine yönlendirilecek ve yazılı talep oluşturulması istenecektir.

e - Destek talepleri üzerinde yapılan yazışmaların tamamı özel yazmışmalar olup bu yazışmalar resmi makamlarca istenmediği sürece gerek müşteri, gerekse Emlakkobi tarafından ifşa edilemez. Bu bilgiler herhangi bir nedenle ifşa edilirse, farklı platformlarda ekran görüntüsü ile veya farklı yöntemler ile paylaşıldığı tespit edilirse sözleşme feshedilmiş sayılır.

Madde 8 - Yazılımın Mülkiyeti

a - Sunulan emlaktaciri yazılımı, yazılım kaynak kodları, temalar, tasarımlar ve ücretli yada ücretsiz olan diğer tüm ek hizmetlerin mülkiyeti emlaktaciri'ye ait olup, müşteri bunlar üzerinden herhangi bir hak iddia edemez.

b - emlaktaciri, destek ve satış faaliyetlerini durdurması durumunda satın alınan lisanslar için müşterinin yazılımı kullanmasını sağlayabilmek adına gerekli desteği sağlayacak, müşteri tarafından sağlanan web hosting veya sunucu hizmetine taşıma işlemi gerçekleştirilecektir. 

c - E emlaktaciri ürün ve hizmetlerinin satışının devam etmesi yada firma(emlaktaciri) faaliyetlerinin devam etmesi durumunda, müşteri emlaktaciri yazılımları,temalar ve özel hizmetler üzerinde üzerinde hiç bir hak iddia edemez.

Madde 9 - Sabit Fiyat Garantisi

a - Sitemizde yer alan fiyatların tamamı sabit fiyat garantisi altındadır. 

Madde 10 - Sözleşmenin Süresi ve Diğer Yükümlülükler ;

a - Mücbir Sebepler : İşbu Sözleşme kapsamında, doğal afetler, yangın, savaş, sivil ayaklanma, genel grev, yasal değişiklik halleri Mücbir Sebep sayılacak ve Mücbir Sebep halleri bunlarla sınırlı olacaktır. Mücbir Sebep halleri nedeniyle Tarafların bu Sözleşme’yi ihlal etmesi durumunda ihlalde bulunan Taraf bu ihlalinden dolayı sorumlu olmayacaktır. Mücbir sebepten etkilenen Taraf, yükümlülüklere ne ölçüde uyulmadığını ve uyulamayacağı süreyi, teknik açıdan mümkün olan en kısa zamanda, fakat her durumda mücbir sebep olayının ortaya çıkmasından itibaren en geç 1 (bir) hafta içerisinde yazılı olarak diğer Tarafa bildirecektir (“mücbir sebep bildirimi”). Söz konusu gecikme veya eksiklik sona ererse, mücbir sebepten etkilenen Taraf, mücbir sebep olayının sona erdiğini diğer Tarafa yazılı olarak derhal bildirecektir.Mücbir Sebep halinin etkisinin 1 (bir) aydan fazla sürmesi ve etkilenen Tarafın bu süreç içerisinde yükümlülüğünü yerine getirememesi halinde diğer Taraf Sözleşme’yi tek taraflı ve tazminatsız olarak feshedebilir.

b - İşbu sözleşme sisteme kayıt olunmasıyla yada herhangi bir emlaktaciri.com hizmetinin satın alınmasıyla devreye girer, hizmet alınmaya devam edildiği müddetçe geçerli olur.

c - Uyuşmazlık halinde Aksaray Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.


Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

Emlaktaciri bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 555 140 68 68

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.